Lisek.App Android CPI Offer

Zakupy w aplikacji z dostawą do domu w 10 minut? Sklep otwarty we wszystkie niedziele i święta? 10 PLN na pierwsze zakupy? To możliwe! Lisek przywiezie Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, codziennie od 8:00 do 23:00. Potrzebujesz więcej czasu, a
STATUS: DISABLED
PAYS:

$0.14 CPI

INCENT: Yes
MOBILE APP INSTALL: Yes
CONVERTS:
Offer Type: Cost Per Install (CPI)
Source: CPAlead.com
Network Pays: Daily
Countries

Poland

  Categories
  • Android App
  • Mobile Offers

  Zakupy w aplikacji z dostawą do domu w 10 minut? Sklep otwarty we wszystkie niedziele i święta? 10 PLN na pierwsze zakupy?
  To możliwe! Lisek przywiezie Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, codziennie od 8:00 do 23:00.
  Potrzebujesz więcej czasu, aby posprzątać lodówkę, zrobić miejsce w szafkach, a może po prostu nie ma Cię w domu? Wybierz dogodny dla siebie czas dostawy, a kurier pojawi się u Ciebie o wyznaczonej godzinie.
  Masz ochotę na lody w parku, a może nie masz czasu wyjść na lunch w biurze? Podaj swoją lokalizację, a Lisek przywiezie Twoje zakupy prosto do rąk w 10 minut.
  W Lisku znajdziesz wszystko to, co w tradycyjnym sklepie: artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, produkty kosmetyczne, chemiczne, a także dla zwierząt.
  Lisek to sklep internetowy z najtańszą dostawą.
  Za zakupy poniżej 50 PLN zapłacisz tylko 2,99 PLN.
  Przy zakupach powyżej 50 PLN dostawa jest za darmo.
  Jeśli wydasz powyżej 100 PLN, otrzymasz rabat 10%.
  Lisek jest już dostępny w określonych lokalizacjach w Warszawie: na Bielanach, Żoliborzu, Bemowie, Woli, Pradze, Mokotowie, Służewcu, Ursynowie, Ochocie, Bródnie, Targówku, w Ursusie, Wilanowie i Śródmieściu oraz w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. W Piasecznie Lisek działa w formie usługi Lisek.PLUS, w której dostępny jest szerszy asortyment, a czas dostawy wynosi do 30 minut. Gdy pobierzesz aplikację, zobaczysz, czy działamy w Twoim obszarze. Strefę dostawy Liska możesz też sprawdzić na naszej stronie lisek.app.
  Co, jeśli nie działamy jeszcze u Ciebie? Spokojnie, szybko się rozwijamy, więc śledź nas na bieżąco.
  Pobierz aplikację i korzystaj z wygodnych zakupów przez internet w sklepie otwartym codziennie. Lisek działa także w niedziele niehandlowe.
  Ciesz się licznymi promocjami, w tym kodem WITAJWLISKU (10 PLN) na pierwsze zakupy.

  Lisek.App
  App Icon
  Lisek.App